AKROJOOGA TÖÖTUBA ALGAJATELE


Järgmine akrojooga töötuba algajatele toimub pühapäeval 4. augustil kell 14:00-16:15. Sooja ja kuiva ilmaga toimub töötuba Stroomi rannas! Vihma või külma ilma korral meie Aurora Yoga Studios aadressil Kopli 27.

Õpime lendama! Lõbus, mänguline ja füüsiliselt aktiivne akrojooga on segu joogast ja akrobaatikast.

Akrojoogas kasutatakse asendeis püsimiseks ja ühest poosist teise liikumiseks kehade vahelisi kontakte. Harjutusi sooritatakse kahe-, kolme-, nelja- või rohkemakesi gruppides.
Akrojooga harjutused arendavad jõudu, tasakaalu, painduvust ja empaatiavõimet ning õpetavad arvestama ja liikuma koostöös teiste inimestega. See praktika annab võimaluse üheskoos lõbusalt aega veeta, koos mänguliselt treenida, naerda enda üle ja toob välja mugavustsoonist.

Töötoa esimeses pooles kasvatame usaldust läbi mänguliste harjutuste, teeme korralikult trenni ja õpime lendama ja kaaslasi lennutama. Töötoa lõpuosas keskendume venitust ja lõdvestust pakkuvatele harjutustele.

Akrojooga algajate töötuba sobib nii päris algajatele, kui ka neile, kel on juba mõningane kogemus. Eelduseid ega eelnevaid teadmisi töötoas osalemiseks vaja ei ole.

Töötuppa oled oodatud nii paarilisega, kui ka üksi.

Pärast töötuba on võimalik soovi korral jätkata Aurora Yoga Studios regulaarsete iganädalaste Akrojooga tundide ja jämmidega.

Vaata tunniplaani 
SIIT

Töötuba juhendavad Triinu ja Risto
____________________________________________
Töötoa osaluspanus:
Üksi: 15€, Aurora Yoga Studio kuukaardi omanikule 12€

Kahekesi: 20€

Töötuppa on piiratud arv kohti. Registreerumiseks saada palun kiri.


 


Saada kiri:

Nimi: *
E-post: *
Kirja sisu:

 

 LIITU UUDISKIRJAGA

Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
Koduleht Elitec'st