Partnerjooga ja Akrojooga - millega tegu?

Partnerjooga ja Akrojooga tunnid on lõbusad, mängulised ja füüsiliselt aktiivsed ning harjutusi tehakse koostöös teiste inimestega.

Pühapäevaõhtustes Partner yoga+Acroyoga tundides on kombineeritud paaris klassikaliste joogaharjutuste seeria mängulise, lõbusa ja akrobaatilise akrojoogaga ning muude paarisharjutustega. Tunni lõpuosas praktiseerime rahustavaid venitust ja lõdvestust pakkuvaid teraapilise lendamise ja tai jooga massaaži elemente ning iga tund lõpeb mõnusa lõpulõdvestusega.Teisipäevases Acroyoga tunnis on lõbus, mänguline ja füüsiliselt aktiivne trenn garanteeritud. Akrojooga on segu joogast ja akrobaatikast ning asendeis püsimiseks ja ühest poosist teise liikumiseks kasutatakse kehade vahelisi kontakte. Harjutusi sooritatakse kahe-, kolme-, nelja- või rohkemakesi gruppides. Tund algab lõbusate ja sotsiaalsete soojendusharjutustega. Tunni peamise osa moodustab akrojooga harjutuste seeria, mille võtame lahti eraldi asenditeks ning läbime seeria samm-sammu haaval kohendades liikumisi vastavalt osalejate tasemele. Acroyoga tund lõppeb terve grupiga koostöös sooritatud venituste ja tai massaaži elementidega.
Akrojooga ja Partnerjooga harjutused arendavad jõudu, tasakaalu, painduvust ja empaatiavõimet ning õpetavad arvestama ja liikuma koostöös teiste inimestega ning panevad proovile nii füüsilisel, kui vaimsel tasandil. Teise inimese abiga on võimalik minna ka sügavamale venitus- ja lõdvestusasendeisse.

See praktika annab võimaluse ühiselt kaaslasega aega veeta, koos mänguliselt treenida, naerda enda üle ja toob välja mugavustsoonist.


Tunnis teeme harjutusi kahekesi paaris ja ka kolme- ja neljastes gruppides. Tundi oled oodatud osalema nii koos oma paarilisega (sõber, tuttav, elukaaslane, laps, vms), kui ka üksi.


Lisaks juhendatud tundidele toimuvad 2 x nädalas ka akrojooga jämmid ehk vabas vormis harjutamise tunnid. Jämme alustame ühise soojendusega ning peale seda on kõigil võimalus omas tempos üheskoos harjutada kõike juba eelnevalt õpitut või koos uusi liikumisi leiutada.
Peale soojendust otsest juhendamist ei toimu, aga saame teineteisega jagada ideid ja head energiat. Akrojooga jämm sobib neile, kellel on juba akrojoogas algteadmised olemas ning saavad iseseisvalt hästi hakkama.

______________________________________
Vaata tunniplaani SIIT
Kord kuus toimuvad Aurora Yoga Studios ka akrojooga töötoad algajatele.

Koos Aurora Yoga Studio osavate trenniskäijatega tegime mõned trikid 2018.a sügisel Tommy Cash muusikavideos X-ray


 LIITU UUDISKIRJAGA

                                           
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
Koduleht Elitec'st