14. septembril Koplifest festivalil toimuvad Tallinnas Mereakadeemia kellatornis Aurora Yoga Studio poolt Partnerjooga ja Akrojooga tunnid, mis on kõikidele huvilistele tasuta!


Partnerjooga ja Akrojooga - millega tegu?
Partnerjooga ja Akrojooga tunnid on lõbusad, mängulised ja füüsiliselt aktiivsed ning harjutusi tehakse koostöös teiste inimestega.

Partner yoga+Acroyoga tundides on kombineeritud paaris klassikaliste joogaharjutuste seeria mängulise, lõbusa ja akrobaatilise akrojoogaga ning muude paarisharjutustega. Tunni lõpuosas praktiseerime rahustavaid venitust ja lõdvestust pakkuvaid teraapilise lendamise ja tai jooga massaaži elemente ning iga tund lõpeb mõnusa lõpulõdvestusega.

Akrojooga ja Partnerjooga harjutused arendavad jõudu, tasakaalu, painduvust ja empaatiavõimet ning õpetavad arvestama ja liikuma koostöös teiste inimestega ning panevad proovile nii füüsilisel, kui vaimsel tasandil. Teise inimese abiga on võimalik minna ka sügavamale venitus- ja lõdvestusasendeisse.

See praktika annab võimaluse ühiselt kaaslasega aega veeta, koos mänguliselt treenida, naerda enda üle ja toob välja mugavustsoonist.

Tunnis teeme harjutusi kahekesi paaris ja ka kolme- ja neljastes gruppides. Tundi oled oodatud osalema nii koos oma paarilisega (sõber, tuttav, elukaaslane, laps, vms), kui ka üksi. Kaasa palume võtta oma joogamati (kahepeale ühest piisab) ning kui isiklikku matti pole, siis palun anna sellest meile teada.

Tule alusta Koplifesti tasuta Partnerjooga+Akrojooga tunniga ajaloolises Mereakadeemia kellatornis!

 


Toimumisaeg: Laupäeval 14. septembril kell 10.00 – 11.30 ja kell 12.00 – 13.30. Registreerumisel märgi ära kumbas tunnis soovid esineda.


Osalustasu: Osalemine kõikidele tasuta! Vajalik eelnev registreerumine, kohtade arv on piiratud.


Asukoht: Mereakadeemia kellatorn aadressil Kopli 101, Tallinn. Kogunemine enne vastava tunni alugust Mereakadeemia ees, kust liigume koos üles kellatorni. Kellatornis on vastavalt ilmale võimalik meil tundi läbi viia nii sees, kui ka väljas päikse käes. Täpsed juhised saadame registreerunutele vahetult enne Koplifest toimumist.

Registreerumine: Registreerumiseks palun täida allolev vorm või saada kiri info@aurorayoga.ee. Kohtade arv on piiratud.


Saada kiri:

Nimi: *
E-post: *
Kirja sisu:

 

 LIITU UUDISKIRJAGA

                                           
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
Koduleht Elitec'st