Joogatunnid interneti vahendusel Sinu kodus
Võimalus osa võtta nii reaalajas, kui ka järelvaatamisena 


REGISTREERUMINE:


Kõikidesse teistesse online tundidesse on võimalik registreeruda kirja teel täites alloleva vormi või info@aurorayoga.ee. 

Registreerudes saad vastuseks kinnituskirja ning umbes 20 minutit enne vastava joogatunni algust saadame e-maili, kuhu on lisatud link, mille kaudu saad ühineda tunniga läbi zoom keskkonna. Enne tunni algust on vaja alla laadida zoom rakendus enda seadmesse - seda saad teha ka automaatselt, kui vajutad saadetud tunni lingile. Olles saanud e-kirja tunni lingiga, siis võid vajutada kohe sellele ja oodata, kuni tund algab. Järelvaatamise puhul saadame vastava lingi kohe peale reaalajas toimuva tunni lõppemist.

Facebook live vahendusel toimuv joogapaus ilmub vastaval ajal Aurora Yoga Studio facebooki lehe esimeseks postituseks - lihtsalt vajuta käima ja tee kaasa.

OSALUSTASUD:
1 x 10€
1 x 15€ partnerjooga ja akrojooga tunnis soodustus kahele
Korrakaartidega soodustustest lähemalt SIIT
Tasumine eelnevalt ülekandega või läbi Sport ID.

 

 

Aidates ennast toetad ka heategevust. Annetame iga tunnis, töötoas või mõnel teisel meie stuudio üritusel osalenu pealt 0,5€ heategevuslikele organisatsioonidele. Maikuus toetame annetusega MTÜ Nurru Ometi tegemisi. Rohkem infot SIITSaada kiri:

Nimi: *
E-post: *
Kirja sisu:

 

 LIITU UUDISKIRJAGA

                                           
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
Koduleht Elitec'st