TUNNIPLAAN
 

Kõik kontakttunnid ja üritused on küll seoses praeguse ajaga peatatud seniks kuni olukord seda taas võimaldab, kuid jätkame veebivahendusel joogapraktikaga.REGISTREERUMINE:
Facebook Live's toimuva joogapausiga saad liituda antud aegadel Aurora Yoga Studio Facebooki lehel.


Zoomi vahendusel toimuvatesse tundidesse palume registreeruda kirja teel täites alloleva vormi või info@aurorayoga.ee. 

Registreerudes saad vastuseks kinnituskirja ning umbes 30 minutit enne vastava joogatunni algust saadame e-maili, kuhu on lisatud link, mille kaudu saad ühineda tunniga läbi zoom keskkonna. Enne tunni algust on vaja alla laadida zoom rakendus enda seadmesse - seda saad teha ka automaatselt, kui vajutad saadetud tunni lingile. Olles saanud e-kirja tunni lingiga, siis võid vajutada kohe sellele ja oodata, kuni tund algab.

OSALUSTASUD ONLINE TUNDIDES:
1 x 5€
4 x 20€
Kõigile varasemalt kuukaardi soetanutele kehtib soodushind ehk 1 kord sinu kaardil = 2 online joogatundi :) 
Tasumine eelnevalt ülekandega või läbi Sport ID.


PS! Juhul, kui sa ei soovi või ei saa online tundidest osa võtta, siis kõik kuukaardid pikenevad eriolukorrast tingitud pausi võrra ja ettemaksud jäävad kehtima järgmistel üritustel.

Facebook Live vahendusel toimuvad joogapausid on tasuta või annetuspõhised. Oleme online joogapausidega rõõmuga abiks kõigile, kes on praegusel ajal haavatavasse olukorda sattunud. Juhul, kui sa aga saad ja soovid, siis oleme ääretult tänulikud kõigile, kel on võimalik meie tegemisi toetada ka sel uutmoodi ajal. Viimase puhul saad ülekande teha allolevatele koordinaatidele.


Makse saaja: OÜ savasana

Pangakonto: EE542200221062825882

Selgitus: „Online joogapaus"

 

Aidates ennast toetad ka heategevust. Annetame iga tunnis, töötoas või mõnel teisel meie stuudio üritusel osalenu pealt 0,5€ heategevuslikele organisatsioonidele. Eriolukorra ajal toimetame samamoodi ka kõikide veebivahendusel toimuvate tundide tasudega. Aprillis toetame annetusega Eesti Naiste Varjupaikade Liidu tegemisi.Saada kiri:

Nimi: *
E-post: *
Kirja sisu:

 

 LIITU UUDISKIRJAGA

                                           
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
Koduleht Elitec'st